fbpx

Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Hepsiburada entegrasyonu ile tüm iş süreçlerinizi Sentos ile kolayca yönetin.

Hepsiburada Entegrasyon - Listeleme Yönetimi

Hepsiburada Ürün Eşleştirme

Sentos'ta ki bir ürünü Hepsiburada kataloğundaki herhangi bir ürünle kolayca entegre edebilirsiniz.

Hepsiburada Ürün Yükleme

Ürününüz Hepsiburada kataloğuna daha önce yüklenmediyse, Sentos'tan Hepsiburada ürün yükleme şablonunu oluşturabilirsiniz.

Varyantlı Ürün Yükleme ve Eşleştirme

Ürünlerimizin içeriğinde varyant(Renk,Beden vb.) seçenekleri varsa. Hepsiburada'da varyant seçenekleriyle birlikte listeleyebilirsiniz.. Varyantların her birini ayrı birer ilan olarak Hepsiburada'da listeleyebilirsiniz.

Birden Fazla Ürünle Entegrasyon

Stoğumuzda ki ürünün Hepsiburada kataloğunda birden fazla karşılığı varsa, tüm alternatif seçeneklerle ürünü entegre edebilirsiniz. Tüm entegrasyonların stokları birbiriyle eşdeğer hareket eder.

Farklı Hepsiburada Mağazalarına Gönderim (Çoklu Mağaza)

Hepsiburada platformunda birden fazla mağazaya sahipseniz. Tüm mağazalarınıza tek ekrandan entegrasyon sağlayabilirsiniz. Stoklar, ürünler ve siparişler tüm mağazalarınızla entegre hareket eder.

Uyumlu Model İlan Listeleme

Stoğunuzda ki ürünün farklı marka veya modellerle uyumluluğu varsa, ürününüzü tüm uyumlu modellerle entegre edebilirsiniz. Veya her bir uyumlu modelin Hepsiburada da şablon listesi oluşturarak yeni bir ürün olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Paket/Set/Bundle İlan Listeleme

Stoklarınızda ki farklı ürünleri bir araya getirerek veya belirli bir adet belirterek set ilan oluşturabilirsiniz. Örneğin; Bir parfüm ve bir deodorant ürününüz var bu ürünlerin her birisi ayrı ayrı ilanda satışta. Ayrıca "2'si Bir Arada Parfüm+Set" gibi bir ilan oluşturabilirsiniz. Veya tekli olarak da "4 Paket Fotokopi Kağıdı Bir Arada" gibi set ilanlar oluşturabilirsiniz.

Otomatik Stok Eşitleme

Stoğunuzda ki ürünlerin stokları, n11, gittigidiyor, amazon gibi online pazaryeri mağazalarınızın yanı sıra e-ticaret siteniz, bayi siteniz ve fiziksel mağazalarınızda da sürekli olarak eşitlenir. Manuel stok kontrolü yapmak zorunda kalmazsınız.

Hepsiburada İlan Düzenleme

"Listelerim" ekranı Hepsiburada mağazanızdaki ürünlerinizi yönetmenizi sağlar. Bu ekranda ilanların fiyat, kargo süresi, maksimum satın alma adedi, satışa açık-kapalı olma gibi durumlarını düzenleyebilirsiniz. Bu işlemleri tüm ilanlara uygulama şansınızda mevcut Örneğin tüm ürünlere aynı anda %10 fiyat artırımı uygulayabilirsiniz. Veya tüm ürünlerin kargo süresini tek seferde değiştirebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyon - Sipariş Yönetimi

Hepsiburada Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; Hepsiburada platformundan aldığınız siparişle; kargo etiketi için gerekli olan bilgilerde Sentos'a ulaşmış olur. Bu bilgilerle Kargo etiketi oluşturulur. Etiketinizi ister tekli, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Farklı amaçlar için tasarlanmış olan sipariş formu kargo etiketine alternatif ikinci bir şablondur. İhtiyaç duyduğunuzda sipariş bilgileriyle birlikte tekli veya toplu çıktı alabilirsiniz.

Hepsiburada Toplu Fatura Yazdırma

Hepsiburada satışlarınız Sentos'a sipariş olarak yansıdığında fatura için gerekli bilgilerle birlikte Sentos faturayı, müşteri, ürün, vergi ve kargo kampanya barkodu ile birlikte otomatik oluşturur. Faturanızı ister tekli isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca sipariş edilen ürünün fatura başlığını değiştirmek isterseniz kategori bazlı veya ürün bazlı maskeleme yapıp fatura başlıklarını değiştirebilirsiniz.

Hepsiburada E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonu sayesinde Hepsiburada üzerinden aldığınız tüm siparişler için E-Fatura/E-Arşiv faturanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Gelen giden tüm E-Fatura/E-Arşiv faturalarınızı da Sentos ile yönetebilirsiniz.

Canlı Demo Talebi

Programın tüm özelliklerini çalışır halde inceleyin, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verin.