fbpx

Sentos, 2017 yılında Selçuk Üniversitesi Teknokent bünyesinde kurulmuştur. Güçlü ekibiyle dijital çözümler üretme hedefiyle çalışmalarına yön verir. Kuruluşu öncesinde ekibin tecrübesi sayesinde güçlü iş bağlantıları kurarak hizmet vereceği alanda ‘Lider’ bir marka olma anlayışını benimsemiştir.

Sentos, dijital dönüşümlerin insan yaşamını değiştirmeye başladığı bir ortamda dijitalleşmeye ayak uydurmayı hedefler. Yenilikçi çözümleriyle dikkat çeken bir marka olma amacı güderken bu amacı müşterileri ve tedarikçileriyle birlikte elde etme arzusu vardır. Bu anlayıştan hareketle Sentos; pazaryeri, e-ticaret platformları, sosyal medya, kargo ve e-fatura entegrasyonları ile tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verir. Sunduğu bütün hizmetlerde kalite ve kullanışlılık odaklı yaklaşımlar benimser.

Sentos, sektör tecrübesi ve kendini yenileyen yapısıyla ilkeli bir yaklaşıma sahiptir. Bu bağlamda sektöre değer katan bir anlayışla hareket eder. Kurulduğu günden itibaren daima en iyi çözümleri hedefler. Yenilikçi ve özgün bir kuruluş olarak bulut tabanlı çözümleri günlük yaşama entegre eder. Hepsiburada, Trendyol ve İdeasoft resmi iş ortağı olarak kalite odaklı hizmetler geliştiren Sentos, sürekli kendini yenileyen bir çözüm ortağıdır.

Sentos, kalite odaklı yaklaşımı çerçevesinde kusursuzluğu ön plana çıkarır. Bu yönüyle ticari faaliyetlerini dijitalleştirme amacı güden küçük ve orta ölçekli işletmelerin daha başarılı hizmetlere ulaşmasını hedefler. Sürekli olarak geliştirmeler ve iyileştirmeler yapan ekibiyle iş ortaklarına sunduğu fırsatları daima daha kaliteli bir noktaya taşır.

Kaliteyi rekabetçi fiyatlarla tüketiciye buluşturma amacı güden Sentos, sektörde öncü anlayışı ve uygun fiyat noktasında rakipsiz oluşuyla dikkat çeker. Sentos ile yarının teknolojisini bugünden satın almak mümkün!

01
Bizimle Çalışmak İster Misin?

Bizimle aynı vizyonu paylaşacak çalışma arkadaşları arıyoruz.