fbpx
Sentos İle Entegre

Faturalandırma, kargolama, stok takibi ve ilan oluşturma süreçlerini Sentos otomatik gerçekleştirsin. Siz pazarlama araçlarıyla N11 satışlarınızı artırın.

HİZMETlerimiz

n11 Entegrasyon Ürün Yönetimi

01
01
n11'den Ürün Aktarma

n11'de hali hazırda yayında olan ürünleriniz toplu bir şekilde Sentos'a aktarılır. Bu sayede Sentos'ta tekrar aynı ürünleri oluşturmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda stok eşleştirmeleri ve entegrasyon süreci de başlamış olur.

02
02
Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Ürünlerinizin renk, beden, numara, ölçü, model gibi seçenekleri varsa bu ürünleri n11'e varyantlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ek varyantların her birini ayrı ilanlar olarak otomatik n11'e gönderebilirsiniz. Ve bu ilanların her birini ayrı ayrı özelleştirebilirsiniz.

03
03
Faklı n11 Mağazalarına Gönderim

n11'de birden fazla mağazanız varsa aynı stoğa bağlı ürünlerinizi farklı n11 mağazalarınıza tek tıkla gönderebilirsiniz. Açılan ilanlarınızı mağaza bazlı olarak özelleştirebiliriz. İsim, fiyat, açıklama, şablon vb. tüm bilgileri her mağaza için ayrı ayrı özelleştirebilirsiniz.

04
04
Set/Bundle/Paket İlan Gönderimi

Sentos'ta ki farklı ürünleri bir araya getirerek ayrı bir bundle/set ilan oluşturabilirsiniz. Bu işlemi bir kaç farklı ürünü bir araya getirerek veya tek bir üründen çoklu adet belirleyerek yeni bir set ilan oluşturabilirsiniz. Setlerin içerisindeki ürünlerin miktarları ayrı ayrı belirlenebilir. Belirlediğiniz setin fatura fiyatı orantısal, otomatik olarak oluşturulur. Dilerseniz fiyatları sizde özelleştirebilirsiniz. Sipariş aldığınızda ilandaki tüm ürünlerin kendi stokları belirlediğiniz miktarda otomatik değişir.

09
09
Hızlı ve Toplu Ürün Düzenleme

Sentos "Listelerim" ekranı ile n11'de yayınlanan ilanların tümünü açık bir tabloda görüntüleyebilirsiniz. Bu ekranda ikinci bir sayfa açmadan ürün adı, alt başlık, hazırlık süresi, teslimat şablonu, normal fiyat, indirimli fiyat, satış durumu vb. tüm bilgileri hızlıca düzenleyebilirsiniz. Bu işlemleri aynı zamanda toplu bir şekilde de yapabilirsiniz. Örnek olarak bir kategorideki ilanları filtreleyip bu ilanlara toplu bir şekilde yüzde veya tutar bazında fiyat indirimi veya artırımı uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu kategorideki ilanların hazırlık süresi veya teslimat şablonlarını tek seferde güncelleyebilirsiniz. Tüm güncellemeler ortalama bir dk içinde n11'e yansır.

05
05
n11'e Ürün Yükleme

Sentos'ta oluşturduğunuz veya Sentos'a aktardığınız bir ürünü belirlediğiniz kriterlerde panel üzerinden direkt olarak n11'e gönderip yeni bir ilan olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

06
06
Aynı Ürünü Birden Fazla Gönderim

Sentos'a yüklü bir ürünü, alıcı öder, satıcı öder gibi farklı teslimat şablonlarıyla veya üründe herhangi bir değişiklik yaparak farklı bir ilan olarak n11'e gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu ürüne bağlı olarak oluşturduğunuz tüm ilanların stokları birbiriyle eşdeğer hareket eder.

07
07
Uyumlu Model Gönderimi

Stoğunuzdaki bir ürün, bir çok farklı marka, model ile uyumluysa, bu ürünleri ana stoğa bağlı ayrı ilanlar olarak n11'e gönderebilirsiniz. Örneğin; araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları bir çok farklı model ve marka ile uyumludur fakat stokları tektir. Bu ürünleri tek tıkla farklı ilanlar olarak n11'e gönderebilirsiniz. Tüm uyumlu modellerin stokları birbiriyle eşdeğer hareket eder.

08
08
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla n11'e aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

n11 Entegrasyon Ürün Yönetimi

01
01
Sipariş Yönetimi

n11'den aldığınız bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder, n11 öder, satıcı öder gibi durum bilgileri, kargo kampanya kodu ve barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. Bu siparişleri n11'den onay/red yapabileceğiniz gibi Sentos'tan da onay/red yapabilirsiniz. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır.

02
02
Toplu Fatura Yazdırma

n11'den aldığınız siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar, kargo, vergi ve varsa vade farkı bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan n11 kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan muhasebecinize iletmek için bir önceki ayın kesilen fatura raporunu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabilirsiniz.

03
03
Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; n11'den aldığınız siparişlerle birlikte platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle birlikte kargo etiketi otomatik olarak oluşturulur bu etiketi ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Çoğunlukla bilgilendirme amaçlı kullanılan bu formda belirlediğiniz bilgiler ile form yazdırılır. Form içinde olması gereken bilgileri siz belirleyebilirsiniz

04
04
n11 E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullandığınız takdirde, n11'den gelen siparişlerin fatura bilgileriyle birlikte, E-Fatura/E-Arşiv Faturanız istediğiniz an oluşturulur. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize anında ulaşır. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca başka firma veya kurumlar tarafından size kesilen E-Faturaları da Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.