fbpx

Çiçek Sepeti Entegrasyonu

Çiçek Sepeti Entegrasyonu

Çiçek Sepeti entegrasyonu ile satışlarınızı artırın, operasyonel yükünüzü azaltın.

Çiçeksepeti Entegrasyon - Sipariş Yönetimi

Çiçek Sepeti Toplu Fatura Yazdırma

Çiçek Sepeti satışlarınız Sentos'a sipariş olarak düştüğünde fatura için gerekli bilgilerle birlikte Sentos faturayı, müşteri, ürün, vergi bilgileri ile birlikte otomatik oluşturur. Faturanızı ister tekli isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca sipariş edilen ürünün fatura başlığını değiştirmek isterseniz kategori bazlı veya ürün bazlı maskeleme yapıp fatura başlıklarını değiştirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; : Çiçek Sepeti platformundan aldığınız siparişle; kargo etiketi için gerekli olan bilgilerde Sentos'a ulaşmış olur. Bu bilgilerle Kargo etiketi oluşturulur. Etiketinizi ister tekli, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Farklı amaçlar için tasarlanmış olan sipariş formu kargo etiketine alternatif ikinci bir şablondur. İhtiyaç duyduğunuzda sipariş bilgileriyle birlikte tekli veya toplu çıktı alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonu sayesinde Çiçeksepeti'nden aldığınız tüm siparişler için E-Fatura/E-Arşiv faturanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Gelen giden tüm E-Fatura/E-Arşiv faturalarınızı da Sentos ile yönetebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Ürün Entegrasyonu

Çok Yakında...

Canlı Demo Talebi

Programın tüm özelliklerini çalışır halde inceleyin, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verin.