fbpx
Sentos İle Entegre

Çiçek Sepeti entegrasyonu ile satışlarınızı artırın, operasyonel yükünüzü azaltın.

HİZMETlerimiz

Çiçeksepeti Entegrasyon Ürün Yönetimi

01
01
Çiçek Sepeti'nden Ürün Aktarma

Çiçeksepeti'ndeki tüm ürünleriniz Sentos'a otomatik aktarılır. Ürünleri tek tek yüklemeye zaman harcamazsınız. Diğer platformlarla entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz.

02
02
Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan Çiçeksepeti'ne gönderebilirsiniz.

03
03
Faklı Çiçeksepeti Mağazalarına Gönderim

Çiçeksepeti platformunda birden fazla mağazanız varsa bir ürünü tüm mağazalarınıza tek bir stok üzerinden gönderbilirsiniz..

04
04
Set/Bundle/Paket İlan Gönderimi

Sentos'ta ki farklı ürünleri bir araya getirerek ayrı bir bundle/set ilan oluşturabilirsiniz. Bu işlemi bir kaç farklı ürünü bir araya getirerek veya tek bir üründen çoklu adet belirleyerek yeni bir set ilan oluşturabilirsiniz. Setlerin içerisindeki ürünlerin miktarları ayrı ayrı belirlenebilir. Belirlediğiniz setin fatura fiyatı orantısal, otomatik olarak oluşturulur. Dilerseniz fiyatları sizde özelleştirebilirsiniz. Sipariş aldığınızda ilandaki tüm ürünlerin kendi stokları belirlediğiniz miktarda otomatik değişir.

05
05
Çiçeksepeti'ne Ürün Yükleme

Sentos'tan ürünüzü doğrudan Çiçeksepeti mağazanıza yükleyebilirsiniz. Çiçeksepeti'nde bir onay mekanizması olduğu için ürününüz Çiçeksepeti tarafında onaylandıktan sonra otomatik olarak listelenir. Yükleme talebinden sonraki Onay bekleme, kabul edilme ve reddedilme süreçlerinin tamamını Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.

06
06
Uyumlu Model Gönderimi

Ürününüz, bir çok farklı marka, model ile uyumluysa, bu ürünleri tek bir stoğa bağlı farkı ürünler olarak Çiçeksepeti'nde yayınlayabilirsiniz.. Örneğin; araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları bir çok farklı model ve marka ile uyumludur fakat stokları ayndır. Bu ürünleri tek tıkla farklı ilanlar olarak Çiçeksepeti'nde yayınlayabilirsiniz.. Tüm ianların stokları bu sayede senkronize olur.

07
07
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla Çiçeksepeti'ne aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçeksepeti Entegrasyon - Sipariş Yönetimi

01
01
Çiçek Sepeti Toplu Fatura Yazdırma

Çiçek Sepeti satışlarınız Sentos'a sipariş olarak düştüğünde fatura için gerekli bilgilerle birlikte Sentos faturayı, müşteri, ürün, vergi bilgileri ile birlikte otomatik oluşturur. Faturanızı ister tekli isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca sipariş edilen ürünün fatura başlığını değiştirmek isterseniz kategori bazlı veya ürün bazlı maskeleme yapıp fatura başlıklarını değiştirebilirsiniz.

02
02
Çiçek Sepeti E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonu sayesinde Çiçeksepeti'nden aldığınız tüm siparişler için E-Fatura/E-Arşiv faturanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Gelen giden tüm E-Fatura/E-Arşiv faturalarınızı da Sentos ile yönetebilirsiniz.

03
03
Çiçek Sepeti Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; : Çiçek Sepeti platformundan aldığınız siparişle; kargo etiketi için gerekli olan bilgilerde Sentos'a ulaşmış olur. Bu bilgilerle Kargo etiketi oluşturulur. Etiketinizi ister tekli, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Farklı amaçlar için tasarlanmış olan sipariş formu kargo etiketine alternatif ikinci bir şablondur. İhtiyaç duyduğunuzda sipariş bilgileriyle birlikte tekli veya toplu çıktı alabilirsiniz.

04
04
Çiçek Sepeti Ürün Entegrasyonu

Çok Yakında...

real testimonials

What They
Say About Our
Company?

Taylor Green
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Taylor Green
Client of Company
Emilia Clarke
I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.
Emilia Clarke
Designer
Maria Kloop
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Maria Kloop
Developer