Trendyol Entegrasyonu

Faturalandırma, kargolama süreçlerini Sentos otomatik gerçekleştirsin. İş yükünüz hafiflesin.

n11 Entegrasyon Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

n11'den aldığınız bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder, n11 öder, satıcı öder gibi durum bilgileri, kargo kampanya kodu ve barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. Bu siparişleri n11'den onay/red yapabileceğiniz gibi Sentos'tan da onay/red yapabilirsiniz. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır.

Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; n11'den aldığınız siparişlerle birlikte platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle birlikte kargo etiketi otomatik olarak oluşturulur bu etiketi ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Çoğunlukla bilgilendirme amaçlı kullanılan bu formda belirlediğiniz bilgiler ile form yazdırılır. Form içinde olması gereken bilgileri siz belirleyebilirsiniz.

Toplu Fatura Yazdırma

n11'den aldığınız siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar, kargo, vergi ve varsa vade farkı bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan n11 kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan muhasebecinize iletmek için bir önceki ayın kesilen fatura raporunu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabilirsiniz.

n11 E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullandığınız takdirde, n11'den gelen siparişlerin fatura bilgileriyle birlikte, E-Fatura/E-Arşiv Faturanız istediğiniz an oluşturulur. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize anında ulaşır. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca başka firma veya kurumlar tarafından size kesilen E-Faturaları da Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.

n11 Entegrasyon Ürün Yönetimi

Çok Yakında!

Canlı Demo Talebi

Programın tüm özelliklerini çalışır halde inceleyin, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verin.

sentos mockup canlı demo33