fbpx

Hepsiburada Mağazanız ile Sentos Panelinizde Bulunan Ürünleri Eşleştirme

Sentos Destek Merkezi
Buradasınız:
← Tüm Konular

UYARI : Ürünleriniz Sentos panelinizde bulunuyorsa ve Hepsiburada mağazanızdaki ürün ile eşleştirmek istiyorsanız bu işlem adımlarını uygulamalısınız. Bu makale Hepsiburada’ya yeni ürün gönderimini içermemektedir.

Merhabalar ,

1- Öncelikle;  Ürünler → Ürün Listesi ardından , seçmek istediğimiz ürünün sağ tarafında bulunan  ‘Entegrasyonlar ‘ butonuna tıklıyoruz .

2- Entegrasyonların ardından karşımıza açılan pencerede  ‘ Hepsiburada Mağazamızı’ seçiyoruz , ardından  ‘Hepsiburada Mevcut Ürün ile Eşleştir’ seçeneğine tıklıyoruz.

3-  Karşımızı açılan ekranda sorgulanacak ürüne ait bilgiler sorulmaktadır. Ürüne ait hb sku bilgisini hepsiburada panelinizden bulmanız gerekmektedir. Hepsiburada panelinize “https://merchant.hepsiburada.com/” adresinden giriş yaptığınızda “ÜRÜN YÖNETİMİ – ÜRÜNLERİM” sayfasından hbsku bilgileri ürün isminin altında yer almaktadır.

4- Hepsiburada üzerinden aldığımız HBSKU bilgilerini ile birlikte Sentos Panelimize yeniden geliyoruz. Hepsiburada mevcut ürün ile eşleştir seçeneğine tıkladıktan sonra karşımıza hepsiburada üzerinde yüklü ürünlerin listesi gelmektedir.

NOT : Aradığınız hbsku bilgisi listede bulunmuyorsa “”HB Ürün Listesini Yenile” butonuna tıklayarak listenin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

5- Ürün hbsku bilgisini seçme işlemini tamamlandıktan sonra ; sağ tarafta “Hepsiburada Entegrasyonuna Eklendi” şeklinde bilgi mesajını alacaksınız. Ürün eşleştirme işlemleri tamamlanmış olacaktır. Ürünün eşleştirmesini listeden görebilirsiniz.

Bu makale yardımcı oldu mu?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Bu makaleyi nasıl geliştirebiliriz?