$ s

MNG Kargo Ücretleri Neler?

MNG Kargo Ücretleri Neler?

Yurt içi ve yurt dışı kargo gönderiminde tercih edilebilen MNG Kargo, Türkiye’deki öncü şirketlerden birisidir. Geniş dağıtım ağı ile pazar yerlerinde yer alan ve tercih edilen MNG Kargo, bireysel gönderilerin yanı sıra kurumsal olarak da çeşitli hizmetler sunar. Özel entegrasyonları ve anlaşmalı fiyatlar üzerinden gönderim seçenekleri ile tercih edilebilecek iş ortaklarından birisi olan MNG Kargo ücretler noktasında da esnek bir yapıya sahiptir. Standart bireysel MNG Kargo ücretleri ile işletmelere sunulan ücretler aynı değildir. Kurumların maliyetlerinin düşürülebilmesi adına özel fiyatlar ile anlaşma seçenekleri sunulur.

MNG Kargo ücretleri standart tarifelerde bu şekildedir. Ancak MNG ile özel anlaşma yapan işletmeler, aldıkları teklif doğrultusunda gönderilerini müşterilerine ulaştırabilir. Aynı zamanda tüm pazaryerlerinin kargo firmaları ile özel anlaşmaları olduğu için isteyenler bu fiyatlardan yararlanarak MNG Kargo ile gönderim yapabilir.

MNG Kargo Entegrasyonu

MNG kargo için hangi seçenek tercih edilirse edilsin, gönderilecek siparişler için pek çok ayrı işlemin yapılmasını gerekir. MNG kargo anlaşması ile işlerini yöneten işletmelerde her kargo için ayrı ayrı sistemler üzerinden kargo işlemlerini yapması gerekir. Özellikle farklı pazar yerleri ile çalışan işletmelerin yoğun sipariş süreçlerinde bu tip ek işlemleri yapması zamandan kayıp yaratır. Üstelik kargaşalar, atlanan siparişler ya da hatalı kargo bilgileri gibi sorunlar yaşanabilir. Bu tür sorunların yaşanmaması adına ise MNG kargo entegrasyonu kullanılması tüm bu zorlukların aşılmasını sağlar.

Sentos MNG Kargo Entegrasyonu

Sentos, MNG Kargo entegrasyonu ile kargo süreçlerini otomatik hale getirir. Uygun MNG Kargo ücretleri üzerinden işlem yapan tüm işletmeler, MNG kargo entegrasyonuna geçiş yapabilir. Özel entegrasyon sayesinde MNG Kargo’ya otomatik olarak sipariş bilgileri aktarılır. Eksiksiz ve tam olarak aktarılan bilgiler sayesinde otomatik barkod oluşturma ve toplu kargo etiketi yazdırma avantajlarına sahip olacak işletmeler böylece kargo aşamasındaki süreçleri otomasyona emanet edebilir. Üstelik Sentos’un pazaryeri ve fatura süreçleri için geliştirdiği özel entegrasyon seçeneklerini de sistemlerine dahil edebilecek işletmeler, tek merkezden tüm e-ticaret operasyonlarını gerçekleştirebilir. Siz de Sentos’un sunduğu ayrıcalıklarla e-ticarette yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Yazar

imza