fbpx
$ s

Listelerim \ Hızlı Ve Toplu Ürün Güncelleme

Sentos Destek Merkezi

Buradasınız:
← Tüm Konular

LİSTELERİM bölümünde N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlarda yayında olan ürünler üzerinde altı çizili alanlarda istenilen değişiklikler burada çok kolay yapılabilir ve hızlı bir şekilde platformlara yansır.

LİSTELERİM PLATFORMLARI

Bu düzenlemeleri tek tek Manuel Olarak, ürün Kategori Bazlı, veya Toplu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satışta Olan ürünlerinizi ve artık Satışta Olmayan ürünlerinizi görebilirsiniz.

İZİLİ ALANLARDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLME

Ürünlerinizin Alt Başlıklarında değişiklikler yapabilir ve Hazırlık Sürelerini (1 günden 2 güne çekme gibi) güncelleyebilirsiniz. Ürünleriniz için Teslimat Şablonunu ücretli kargo, ücretsiz kargo, şartlı kargo olarak değiştirebilirsiniz. Ürünlerinizin Durumlarını Satışa Açıp Kapatabilirsiniz veya Ürünlerinizi Silebilirsiniz.

Güzel bir özellik olarak Toplu bir şekilde veya seçtiğiniz kategorilerde Ürün Fiyatını Güncelleyebilirsiniz. Ürün fiyatlarını TL bazında veya % de olarak Fiyat Arttırıp\Azaltabilirsiniz. Örneğin; ev aksesuar kategorisindeki tüm ürünlere %5 fiyat azalt veya N11 mağazamda ki tüm ürünlerin fiyatına 5 TL ekle arttır gibi…

TL VEYA % DE BAZINDA FİYAT ARTTIRIP\AZALTMA

Satışta Olan ürünlerinizi ve hata alarak platformlara yansımayan Satışta Olmayan ürünleriniz görüntüleyebilirsiniz ve alınan hatalar da düzenlemeler yaparak tekrar platformlara gönderimini sağlayabilirsiniz.

SATIŞTA OLMAYAN ÜRÜNLERİ DÜZENLEME

Gittigidiyor platformunda Listelenmeye Hazır Ürünlerinizi ve Süresi Biten Ürünlerinizi görüntüleyebilir bu alanlarda düzenlemeler yaparak platformlarda ürünlerinizi tekrar listeleyebilirsiniz. Ayrıca süresi biten ürünleriniz için talimat vererek ürünlerinizi otomatik listeye gönderemini sağlayabilirsiniz.

SÜRESİ BİTEN ÜRÜNLERİNİZİ TEKRAR LİSTELEME

Hepsiburada platformunda da eşleşmesi olan bütün ürünleriniz üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Altı çizili tüm alanlarda değişiklikler yapabilir ve Hepsiburada’da ek olarak bir ürün için Maksimum Satın Alma Adedi belirleyebilirsiniz. Eşleşmesi olan ürünlerinizi silebilir veya durumunu pasif yapabilirsiniz.

HEPSİBURADA EŞLEŞMESİ OLAN ÜRÜNLER

Yazar

sentos