$ s

Beymen Kargo Ücretleri Neler?

Beymen Kargo Ücretleri Neler?

Mağazaların dışında e-ticaret sitesi ile hizmet veren Beymen, sipariş tutarlarına göre kargo ücretlendirmesi yapmaktadır. Resmi mağaza üzerinden yapılacak alışverişlerde (kampanyalar dışında) kargo ücretlendirmesi sabittir.

Beymen Kargo Ücretleri Limitleri Neler?

Beymen e-ticaret sisteminde siparişler için 3 farklı seçenek sunulur. Beymen Express, Yurtiçi Kargo ve HepsiJet ile teslimat yapılabilir. Farklı seçenekler olsa da Beymen kargo ücretleri sabittir. Kargo ücretlerinde limit 1000 TL’dir. 1000 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsiz olarak gönderilir. Ancak 1000 TL altındaki her sepet için kargo ücreti 39 TL olarak sepet ücretine eklenmektedir. Bu nedenle alışverişlerde kargo ücreti için toplam sepet tutarına bakılmalıdır.

Beymen Kargo Teslimat Süreleri

Beymen üzerinden verilen siparişlerde kargo teslimat süreleri 1 ile 4 iş günü olarak belirlenmiştir. En geç 4 günde kargoya verilen siparişlerde teslimat süresi de kargo firmasının dağıtım ağına ve teslimat noktalarının uzaklığına göre değişiklik gösterir. Siparişlerde iade gibi durumlar yaşandığında ise yine teslimat kargo ile yapılır. Beymen’in 2024 müşteri hizmetleri sözleşmelerine göre iade gibi durumlarda sepet tutarının önemi olmaksızın ücretsiz kargo ile iade işlemleri yapılabilir. Bunun için Beymen sitesindeki iade adımlarının takip edilmesi yeterlidir.

Kolay iade sistemiyle müşterilerine hizmet sunan Beymen’de üstelik iade gibi durumlarda mağazadan değişim, 30 gün içinde iade hakkı gibi pek çok farklı seçenek bulunur. Böylece müşteriler istemediği, beğenmediği ya da siparişten vazgeçtiği durumlarda koşulsuz iade hakkını kullanabilmektedir.

Beymen Pazaryeri Seçenekleri

Mağazalarda satılan tüm ürünlerini e-ticaret sitesi üzerinden satışa sunan Beymen, yeni koleksiyonları da mağazalardan önce satışa sunar. Böylece Beymen kalitesini tercih edenler için resmi e-ticaret sitesi de sorunsuz ve kolay bir alışveriş imkanı sağlar. Beymen üstelik bir pazaryeri olarak kullanıcılara sunduğu sistemiyle farklı markaların satış yapmasına da imkan tanır. Uygun Beymen kargo ücretleri, koşulsuz iade, kargo seçimleri, taksitli ve farklı kartlar ile alışveriş yapma gibi fırsatların yer aldığı e-ticaret sitesinde üstelik Sentos’un sunduğu Beymen Entegrasyon ürün yönetimi ile mağaza üzerinden yapılan satışlarda da kolaylık sağlanır.

Yazar

imza