fbpx
Sentos İle Entegre

Turkcell Pasaj entegrasyonu ile satışlarınızı artırın, operasyonel yükünüzü azaltın.

01
01
Turkcell Pasaj'a Ürün Yükleme

Sentos'ta yüklü bir ürünü doğrudan Turkcell Pasaj'a yükleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj kaataloğundaki bir ürünü Sentos ile kolayca eşleştirebilirsiniz.

02
02
Turkcell Pasaj'dan Ürün Aktarma

Turkcell Pasaj'daki tüm ürünleriniz Sentos'a otomatik olarak aktarılır. Diğer platformlarla entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz.

03
03
Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan Turkcell Pasaj'a gönderebilirsiniz. Turkcell Pasaj'da yüklü varyantlı ürünlerinizi Sentos ile eşleştirebilirsiniz.

04
04
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla Turkcell Pasaj'a aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

05
05
Set/Bundle/Paket İlan Gönderimi

Sentos'ta ki farklı ürünleri bir araya getirerek ayrı bir bundle/set ilan oluşturabilirsiniz. Bu işlemi bir kaç farklı ürünü bir araya getirerek veya tek bir üründen çoklu adet belirleyerek yeni bir set ilan oluşturabilirsiniz. Setlerin içerisindeki ürünlerin miktarları ayrı ayrı belirlenebilir. Belirlediğiniz setin fatura fiyatı orantısal, otomatik olarak oluşturulur. Dilerseniz fiyatları sizde özelleştirebilirsiniz. Sipariş aldığınızda ilandaki tüm ürünlerin kendi stokları belirlediğiniz miktarda otomatik değişir.

TurkcellPasaj Sipariş Entegrasyonu

01
01
Sipariş Yönetimi

Turkcell Pasaj'dan gelen bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder, sipariş durumları gibi durum bilgileri, kargo kampanya kodu ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır. Bu sayede geçmiş sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

02
02
TurkcellPasaj Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; Turkcell Pasaj'dan aldığınız siparişlerle birlikte platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle birlikte kargo etiketi otomatik olarak oluşturulur bu etiketi ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Çoğunlukla bilgilendirme amaçlı kullanılan bu formda belirlediğiniz bilgiler ile form yazdırılır. Form içinde olması gereken bilgileri siz belirleyebilirsiniz.

03
03
Toplu Fatura Yazdırma

Turkcell Pasaj'dan gelen siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar, kargo, vergi ve varsa vade farkı bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan Turkcell Pasaj kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan muhasebecinize iletmek için bir önceki ayın kesilen fatura raporunu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabilirsiniz.

04
04
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dakika içinde güncellenir. Ürünü ister N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla Çiçeksepeti'ne aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

05
05
Turkcell Pasaj E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullandığınız takdirde, Turkcell Pasaj'dan aldığınız siparişlerin fatura bilgileriyle birlikte, E-Fatura/E-Arşiv Faturanız istediğiniz an oluşturulur. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize anında ulaşır. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca başka firma veya kurumlar tarafından size kesilen E-Faturaları da Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.