fbpx

Turkcell Pasaj Entegrasyonu

Ürün, Stok, Fiyat, Fatura ve kargo süreçlerini Sentos otomatik gerçekleştirsin. İş yükünüz hafiflesin.
turkcell pasaj logo

Turkcell Pasaj Entegrasyon Ürün Yönetimi

Turkcell Pasaj'dan Ürün Aktarma

Turkcell Pasaj'daki tüm ürünleriniz Sentos'a otomatik olarak aktarılır. Diğer platformlarla entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell Pasaj'a Ürün Yükleme

Sentos'ta yüklü bir ürünü doğrudan Turkcell Pasaj'a yükleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj kaataloğundaki bir ürünü Sentos ile kolayca eşleştirebilirsiniz.

Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan Turkcell Pasaj'a gönderebilirsiniz. Turkcell Pasaj'da yüklü varyantlı ürünlerinizi Sentos ile eşleştirebilirsiniz.

Faklı Turkcell Pasaj Mağazalarına Gönderim

Turkcell Pasaj'da birden fazla mağazanız varsa ürünlerinizi tüm mağazalarınıza tek bir stok üzerinden gönderbilirsiniz..

Uyumlu Model Gönderimi

Ürününüz, bir çok farklı marka, model ile uyumluysa, bu ürünleri tek bir stoğa bağlı farkı ürünler olarak Turkcell Pasaj'da yayınlayabilirsiniz.. Örneğin; araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları bir çok farklı model ve marka ile uyumludur fakat stokları aynıdır. Bu ürünleri tek tıkla farklı ilanlar olarak Turkcell Pasaj'da yayınlayabilirsiniz.. Tüm ianların stokları bu sayede senkronize olur.

Set/Bundle/Paket İlan Gönderimi

Sentos'ta ki farklı ürünleri bir araya getirerek ayrı bir bundle/set ilan oluşturabilirsiniz. Bu işlemi bir kaç farklı ürünü bir araya getirerek veya tek bir üründen çoklu adet belirleyerek yeni bir set ilan oluşturabilirsiniz. Setlerin içerisindeki ürünlerin miktarları ayrı ayrı belirlenebilir. Belirlediğiniz setin fatura fiyatı orantısal, otomatik olarak oluşturulur. Dilerseniz fiyatları sizde özelleştirebilirsiniz. Sipariş aldığınızda ilandaki tüm ürünlerin kendi stokları belirlediğiniz miktarda otomatik değişir.

Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla Turkcell Pasaj'a aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Toplu Ürün Düzenleme

Sentos "Listelerim" ekranı ile Turkcell Pasaj'da tüm ilanları çok kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.. Bu ekranlarda Turkcell Pasaj üzerinde yapabileceğiniz ürün adı, marka, fiyat, kargo firması KDV oranı, satışa açık kapalı olması gibi tüm güncellemeleri tek tek, veya toplu olarak yapabilirsiniz . Örnek olarak bir kategorideki ilanları filtreleyip bu ilanlara toplu bir şekilde yüzde veya tutar bazında fiyat indirimi veya artırımı uygulayabilirsiniz. Güncellemeler ortalama bir dk içinde Turkcell Pasaj'a aktarılır.

Turkcell Pasaj Entegrasyon Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Turkcell Pasaj'dan gelen bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder, sipariş durumları gibi durum bilgileri, kargo kampanya kodu ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır. Bu sayede geçmiş sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; Turkcell Pasaj'dan aldığınız siparişlerle birlikte platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle birlikte kargo etiketi otomatik olarak oluşturulur bu etiketi ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Çoğunlukla bilgilendirme amaçlı kullanılan bu formda belirlediğiniz bilgiler ile form yazdırılır. Form içinde olması gereken bilgileri siz belirleyebilirsiniz.

Toplu Fatura Yazdırma

Turkcell Pasaj'dan gelen siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar, kargo, vergi ve varsa vade farkı bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan Turkcell Pasaj kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan muhasebecinize iletmek için bir önceki ayın kesilen fatura raporunu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabilirsiniz.

Turkcell Pasaj E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullandığınız takdirde, Turkcell Pasaj'dan aldığınız siparişlerin fatura bilgileriyle birlikte, E-Fatura/E-Arşiv Faturanız istediğiniz an oluşturulur. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize anında ulaşır. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca başka firma veya kurumlar tarafından size kesilen E-Faturaları da Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.

Canlı Demo Talebi

Programın tüm özelliklerini çalışır halde inceleyin, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verin.