Trendyol’da En Çok Satılan Ürünler

2010 yılında açılan Trendyol her geçen gün büyümeye devam ediyor. En çok tercih edilen markaları uygun fiyatlara müşterileriyle buluşturmasıyla bilinen Trendyol yıllık 500 milyona yakın ziyaretçi sayısıyla ülkemizin en çok ziyaret edilen E-Ticaret sitelerinden biri konumundadır.

Yıllık ziyaretçi sayısı çok fazla olduğundan internetten ürün satışı yapan firmaların mağaza açmayı düşündüğü sitelerden biri durumundadır.

Trendyoldan ürün satışı yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız bu konumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Konumuzda Trendyol’da mağaza açılışı, mağaza açmak için gerekli belgeler gibi merak edilenleri bulabilirsiniz.

Biz bu konumuzda sizlere Trendyol’da en çok satılan ürünler ve ürünü en çok satılan markalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

2018 Yılında Trendyol’da En Çok Satılan Markalar

Araştırma bilgilerine göre ülkemizde bulunan her 4 kadından 3 tanesi Trendyoldan alışveriş yapmaktadır. Kaliteli markaların ürünlerini satması ve ürün kategorilerini genişletmesi bu kadar büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Ayakkabı, giyim, aksesuar, ev gereçleri kategorisinde yer alan ürünler Trendyol’da En Çok Satılanlar arasında yer alıyor.

Trendyol’da sürekli en çok satılan ürünleri bulmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde sürekli olarak en çok satılan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Buradan kategori, cinsiyet, fiyat veya marka seçerek çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Trendyol’da en fazla ürünü bulunan ve daha çok satılan markalar aşağıdaki gibidir.

Adidas – Avon – Avonni – Bambi – Bershka – Bonprix – Blue House – Calvin Klein – Derimod – Emporio – Armani – Hotiç – Hummel – İnci – İpekyol – Koton – Kenzo – Lacoste – Mango – Lc Waikiki – Moschino – Mavi – Mudo – Nike – New Balance – Pierre Cardin – Twist – Zara – Puma

Trendyol’da mağaza açmaya karar verdiyseniz yukarıdaki markaların ürünleri ile sizde daha fazla satış elde edebilirsiniz.

Bu markalar genel olarak en çok satılan ürünler kategorileri daraltarak farklı sonuçlara yukarıda verdiğimiz bağlantıdan kategori filtrelemesi yaparak her kategoride en çok satılan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Trendyol’da Mağaza Nasıl Açılır?

Trendyol’da mağaza açmanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız hemen mağaza başvurusunda bulunarak sizde Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitelerinden birinde ürün satışı gerçekleştirerek satışlarınızı ciddi oranlarda arttırabilirsiniz.

Trendyol’da mağazanız varsa Sentos Yazılımın size sunduğu entegrasyon çözümleri sayesinde tüm ürünlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Ürün yükleme, sipariş takibi gibi tüm işlemlerinizi zamandan tasarruf ederek gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>