Sentos İle Entegre

Ozon entegrasyonu ile yurtdışına açılın satışlarınızı arttırın. İşlemlerinizi kolaylaştırın.

HİZMETlerimiz

Ozon Entegrasyonu

01
01
Ozon E-Arşiv Entegrasyonu

Ozon satışlarınız Sentos'a sipariş olarak düştüğünde fatura için gerekli bilgilerle birlikte Sentos faturayı, müşteri, ürün, vergi bilgileri ile birlikte otomatik oluşturur. Faturanızı ister tekli isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca sipariş edilen ürünün fatura başlığını değiştirmek isterseniz kategori bazlı veya ürün bazlı maskeleme yapıp fatura başlıklarını değiştirebilirsiniz.

03
03
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.​

Ozon Sipariş Entegrasyonu

02
02
Tekil/Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan Ozon'a gönderebilirsiniz. Ozon'da yüklü tekil/varyantlı ürünlerinizi Sentos ile eşleştirebilirsiniz.​

01
01
Ozon Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; Ozon platformundan aldığınız siparişle; kargo etiketi için gerekli olan bilgilerde Sentos'a ulaşmış olur. Bu bilgilerle Kargo etiketi oluşturulur. Etiketinizi ister tekli, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Farklı amaçlar için tasarlanmış olan sipariş formu kargo etiketine alternatif ikinci bir şablondur. İhtiyaç duyduğunuzda sipariş bilgileriyle birlikte tekli veya toplu çıktı alabilirsiniz.

04
04
Ozon Ürün Entegrasyonu

Ozon'dan gelen bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri,sipariş durumları gibi durum bilgileri ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır. Bu sayede geçmiş sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.​

02
02
Yeni Ürün Entegrasyonu sayfasında Çeviri Desteği

Ozon yeni ürün entegrasyonu sayfasında ürünlerinize entegrasyon eklerken çeviri desteği ile daha kolay işlem yapabilirsiniz.

03
03
Proforma Fatura Hazırlama

Proforma Faturanızı Sentos ile kolayça hazırlayabilirsiniz.

05
05
Toplu Fatura Yazdırma

Ozon'dan gelen siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar ve kargo bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan Ozon kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan geçmişte kesmiş olduğunuz faturalara ulaşabilirsiniz.