fbpx
Sentos İle Entegre

Hepsiglobal entegrasyonu ile yurtdışına açılın satışlarınızı arttırın. İşlemlerinizi kolaylaştırın.

HİZMETlerimiz

Hepsiglobal Entegrasyonu

01
01
Hepsiglobal E-Arşiv Entegrasyonu

Hepsiglobal satışlarınız Sentos'a sipariş olarak düştüğünde fatura için gerekli bilgilerle birlikte Sentos faturayı, müşteri, ürün, vergi bilgileri ile birlikte otomatik oluşturur. Faturanızı ister tekli isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca sipariş edilen ürünün fatura başlığını değiştirmek isterseniz kategori bazlı veya ürün bazlı maskeleme yapıp fatura başlıklarını değiştirebilirsiniz.

02
02
Tekil/Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan Hepsiglobal'e gönderebilirsiniz. Hepsiglobal'de yüklü tekil/varyantlı ürünlerinizi Sentos ile eşleştirebilirsiniz.

03
03
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiglobal Sipariş Entegrasyonu

01
01
Hepsiglobal Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; Hepsiglobal platformundan aldığınız sipariş ile kargo etiketi için gerekli olan bilgilerde Sentos'a ulaşmış olur. Bu bilgilerle Kargo etiketi oluşturulur. Etiketinizi ister tekli, isterseniz toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Farklı amaçlar için tasarlanmış olan sipariş formu kargo etiketine alternatif ikinci bir şablondur. İhtiyaç duyduğunuzda sipariş bilgileriyle birlikte tekli veya toplu çıktı alabilirsiniz.

04
04
Hepsiglobal Ürün Entegrasyonu

Hepsiglobal'den gelen bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri,sipariş durumları gibi durum bilgileri ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır. Bu sayede geçmiş sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

02
02
Yeni Ürün Entegrasyonu sayfasında Türkçe/İngilizce Çeviri

Hepsiglobal yeni ürün entegrasyonu sayfasında ürünlerinize entegrasyon eklerken Türkçe/İngilizce çevirisi ile daha kolay işlem yapabilirsiniz.

03
03
Proforma Fatura Hazırlama

Proforma Faturanızı Sentos ile kolayça hazırlayabilir ve çıktısını hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

05
05
Toplu Fatura Yazdırma

Hepsiglobal'den gelen siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar ve kargo bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan Hepsiglobal kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan geçmişte kesmiş olduğunuz faturalara ulaşabilirsiniz.