fbpx
Sentos İle Entegre

Ürün yükleme, stok güncelleme, faturalandırma, kargolama süreçlerini Sentos otomatik gerçekleştirsin.

HİZMETlerimiz

EpttAVM Entegrasyon Ürün Yönetimi

01
01
EpttAVM'ye Ürün Yükleme

Ürünlerinizi Sentos ile toplu olarak EpttAVM'ye gönderebilirsiniz. Tüm ürünleriniz tek bir xml de gönderilir. Ürün ve stok bilgileri. EpttAVM tarafından belirli aralıklarla güncellenir.

02
02
Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan EpttAVM'ye gönderebilirsiniz.

03
03
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, gittigidiyor, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla EpttAVM'ye aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

EpttAVM Entegrasyon Sipariş Yönetimi

01
01
Sipariş Yönetimi

EpttAVM'den gelen bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder, sipariş durumları gibi durum bilgileri, kargo kampanya kodu ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir.

02
02
Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; EpttAVM'den aldığınız siparişlerle birlikte platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle birlikte kargo etiketi otomatik olarak oluşturulur bu etiketi ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Çoğunlukla bilgilendirme amaçlı kullanılan bu formda belirlediğiniz bilgiler ile form yazdırılır. Form içinde olması gereken bilgileri siz belirleyebilirsiniz.

03
03
Toplu Fatura Yazdırma

EpttAVM'den gelen siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar, kargo, vergi ve varsa vade farkı bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan EpttAVM kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan muhasebecinize iletmek için bir önceki ayın kesilen fatura raporunu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabilirsiniz.

04
04
EpttAVM E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullandığınız takdirde, EpttAVM'den aldığınız siparişlerin fatura bilgileriyle birlikte, E-Fatura/E-Arşiv Faturanız istediğiniz an oluşturulur. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize anında ulaşır. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca başka firma veya kurumlar tarafından size kesilen E-Faturaları da Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.