E-Ticaret Entegrasyonlu Ön Muhasebe Programı

E-Ticaret Entegrasyonlu Online Ön Muhasebe Programı

n11, gittigidiyor, hepsiburada, e-ticaret sitesi ve b2b entegrasyonu ile tüm hizmetleri tek panelden yönetin. Ayrıca Sentos işletmenizde ki ön muhasebe ihtiyaçlarınızı da karşılar.

E-Fatura Entegrasyonu

E-Ticaret platormlarından gelen siparişleri ve mağaza faturalarınızı E-Arşiv/E-Fatura olarak oluşturun. Gelen giden faturalarınızı panel üzerinden kontrol edin.

Pazaryeri Entegrasyonu

n11, gittigidiyor ve hepsiburada’ya otomatik ürün yükleme, stok kontrolü, ürün güncelleme, faturalama ve kargolama işlemlerini Sentos’a bırakın. Çoklu mağaza yönetimi ile aynı platformda ki birden fazla mağazanızı da aynı panelden yönetin.

E-Ticaret Paketi

Sentos ile e-ticaret sitesi kurmak hiç zor değil. Ürünleriniz e-ticaret sitenizde yayınlanır, stok kontrolleri yapılır ve faturalar oluşur, hepsi otomatik.

B2B Yazılımı / Bayi Yönetim Sistemi

Bayileriniz ve iş ortaklarınız ürünlerinizin anlık gerçek stoğunu görsün, sipariş versin, cari hesap hareketlerini takip etsin, online ödeme yapsın.

Xml Entegrasyonu

Xml entegrasyonu ile ürünlerinizi toplu bir şekilde Sentos'a aktarabilir, platformlara otomatik gönderilmesini ve güncellenmesiniz sağlayabilirsiniz. Ayrıca farklı satıcılarla kendi ürünlerinizin Xml'inizi paylaşarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Ürün ve Stok Yönetimi

Ürünleriniz online mağazalarınıza otomatik yüklensin, stokları birbiriyle entegre olsun. Seri nu./imei ve seçenekli ürün tanımlayın.

Sipariş ve Fatura Yönetimi

Tüm platformlardan gelen siparişleri aynı ekranda takip edin, toplu kargo etiketi ve fatura basın. İşletmenizdeki alış ve satış faturalarınızı yönetin.

Alacak Verecek Takibi

Müşterilerinizin ve tedarikçilerinize olan borç / alacaklarınızı kolayca takip edin.

Barkodlu Satış

Barkodlu alış ve satış yapın. Ürünlerinize barkod oluşturun, tanımlayın ve yazdırın.

Gelişmiş Raporlama

İşletmenizin geleceğine ışık tutacak verileri Sentos sizin için hazırlar ve raporlar.

Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve depolarınızın stok ve satışlarını yönetin, ürün transferleri gerçekleştirin.

Canlı Demo Talebi
Programın tüm özelliklerini çalışır halde inceleyin, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verin.