YAKINDA

Sentos İle Entegre

Faturalandırma, kargolama süreçlerini Sentos otomatik gerçekleştirsin. İş yükünüz hafiflesin.

Boyner Nedir?

Boyner Entegrasyon Ürün Yönetimi

01
01
Boyner'ddeen Ürün Aktarma

Boyner'deki tüm ürünleriniz Sentos'a otomatik olarak aktarılır. Diğer platformlarla entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz.

02
02
Varyantlı Ürün Entegrasyonu

Satışınızı yaptığınız ürünlerde renk, beden, ölçü vb seçenekler varsa bu tür ürünleri Sentos'tan Boyner'e gönderebilirsiniz.

03
03
Uyumlu Model Gönderimi

Ürününüz, bir çok farklı marka, model ile uyumluysa, bu ürünleri tek bir stoğa bağlı farkı ürünler olarak Boyner'de yayınlayabilirsiniz.. Örneğin; araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları bir çok farklı model ve marka ile uyumludur fakat stokları ayndır. Bu ürünleri tek tıkla farklı ilanlar olarak Boyner'de yayınlayabilirsiniz.. Tüm ilanların stokları bu sayede senkronize olur.

04
04
Otomatik Stok Kontrolü

Sentos'a yüklediğiniz bir ürünün stoğu satış yaptığınız tüm platformlarda bir kaç dk içinde güncellenir. Ürünü ister n11, hepsiburada ve fiziksel mağazanızdan; perakende veya toptan olarak isterseniz e- ticaret siteniz veya bayi sitenizden satabilirsiniz. Sentos bir kaç dakikada tüm satış kanallarının stoklarını birbiriyle eşitler. Ürünlerin stokları xml, webservice, api, erp vb. dış kaynaklardan çekiliyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla Boyner'e aktarılır ve güncellenir. Ayrıca varyantlı stok takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

05
05
Boyner'e Ürün Yükleme

Sentos'ta yüklü bir ürünü direk Boyner'e yükleyebilirsiniz. Boyner'de bir onay mekanizması olduğu için ürününüz Boyner tarafında onaylandıktan sonra otomatik olarak listelenir. Yükleme talebinden sonraki Onay bekleme, kabul edilme ve reddedilme süreçlerinin tamamını Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.

06
06
Set/Bundle/Paket İlan Gönderimi

Sentos'ta ki farklı ürünleri bir araya getirerek ayrı bir bundle/set ilan oluşturabilirsiniz. Bu işlemi bir kaç farklı ürünü bir araya getirerek veya tek bir üründen çoklu adet belirleyerek yeni bir set ilan oluşturabilirsiniz. Setlerin içerisindeki ürünlerin miktarları ayrı ayrı belirlenebilir. Belirlediğiniz setin fatura fiyatı orantısal, otomatik olarak oluşturulur. Dilerseniz fiyatları sizde özelleştirebilirsiniz. Sipariş aldığınızda ilandaki tüm ürünlerin kendi stokları belirlediğiniz miktarda otomatik değişir.

07
07
Hızlı ve Toplu Ürün Düzenleme

Sentos "Listelerim" ekranı ile Boyner'de tüm ilanları çok kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.. Bu ekranlarda Boyner üzerinde yapabileceğiniz ürün adı, marka, fiyat, kargo firması KDV oranı, satışa açık kapalı olması gibi tüm güncellemeleri tek tek, veya toplu olarak yapabilirsiniz . Örnek olarak bir kategorideki ilanları filtreleyip bu ilanlara toplu bir şekilde yüzde veya tutar bazında fiyat indirimi veya artırımı uygulayabilirsiniz. Güncellemeler ortalama bir dk içinde Boyner'e aktarılır.

Boyner Entegrasyon Sipariş Yönetimi

01
01
Sipariş Yönetimi

Boyner'den gelen bir siparişler birkaç dk içinde Sentos'a aktarılır. Bu siparişlerle birlikte müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder, sipariş durumları gibi durum bilgileri, kargo kampanya kodu ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Sentos'a aktarılır. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Gelen siparişlerle birlikte her bir müşteri için Sentos'a müşteri kaydı açılır ve sistemde saklanır. Bu sayede geçmiş sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

02
02
Boyner Fatura Yazdırma

Boyner'den gelen siparişlerle birlikte her siparişte müşteri, ürün, tutar, kargo, vergi ve varsa vade farkı bilgileriyle birlikte faturanız otomatik olarak oluşturulur. Oluşturduğunuz faturaya kargo için gerekli olan Boyner kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazdırılacak faturaları belirleyip yazdır tuşuna tıklamak. Sentos'tan muhasebecinize iletmek için bir önceki ayın kesilen fatura raporunu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabilirsiniz.

03
03
Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; Boyner'den aldığınız siparişlerle birlikte platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle birlikte kargo etiketi otomatik olarak oluşturulur bu etiketi ister tek tek ister toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Çoğunlukla bilgilendirme amaçlı kullanılan bu formda belirlediğiniz bilgiler ile form yazdırılır. Form içinde olması gereken bilgileri siz belirleyebilirsiniz.

04
04
Boyner E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullandığınız takdirde, Boyner'den aldığınız siparişlerin fatura bilgileriyle birlikte, E-Fatura/E-Arşiv Faturanız istediğiniz an oluşturulur. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize anında ulaşır. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca başka firma veya kurumlar tarafından size kesilen E-Faturaları da Sentos'tan takip edip yönetebilirsiniz.