fbpx

Sahibinden.Com Mağaza Açılışı

Sahibinden.Com Türkiye’nin en çok ziyaretçi sayısına sahip alışveriş platformudur.

Aylık 5.4 Milyar sayfa görüntülenme sayısıyla satıcılara çok büyük bir kitleye satış olanağı sunmaktadır.

Sahibinden’den aracılığıyla ürünlerinizi çok daha fazla satabilirsiniz. Mağaza oluşturmadan satış gerçekleştirebileceğiniz gibi kurumsal üyelikle de satış yapabilirsiniz.

Kurumsal üyelik almadan satabileceğiniz ürün sayısı sınırlı olduğundan mecburen kurumsal üyelik almanız gerekmektedir.

Kurumsal üyelik almak için öncelikle sitede üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Ayrıca verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Sahibinden Mağazası Açılmadan Ürün Satışı Yapılabilir Mi?

Evet. Mağaza açmadan satış yapmanız mümkündür. Ancak kategorilerin çoğunda standart üyelikle yılda sadece 1 ürün satışına izin verilmektedir.

Daha çok ürün satmak için kurumsal üyelik almanız gerekmektedir.

Sahibinden.Com Mağaza Açılışı

Sahibinden mağazası açarak çoklu ürün satışı için önce siteye üye olmanız gerekmektedir.

Üyeliğiniz yoksa siteye üye olarak kurumsal mağaza sahibi olabilirsiniz.

Eğer üyeliğiniz varsa tüm bilgilerinizin doğru olduğundan emin olduktan sonra kurumsal üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sahibinden.Com Kurumsal Üyelik Avantajları

Kurumsal üyelik sahipleri çok sayıda avantajdan faydalanmaktadır. Bazıları aşağıdaki gibidir.

  • Size özel ürün sayfası: Kurumsal üyelere verilen ayrı bir sayfa bulunmaktadır. Bir web sitesi gibi kullanabileceğiniz bu sayfa aracılığıyla tüm ürünlerinizi tek panelde görüntüleyebilirsiniz.
  • Ürünlerinizin daha yukarıda listelenmesi: Bazı kurumsal üyelik paketlerinde ürünleriniz daha yukarıda sıralandığından satmak istediğiniz şeyleri daha kısa sürede satabilirsiniz.
  • Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan yerli sitesi olduğundan ve herkes tarafından bilindiğinden çok daha kısa sürede ürünlerinizi satabilirsiniz.
  • Kurumsal firmalara verilen ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bazı kurumsal üyelere branda, kalem, not defteri vs gibi ürünler verilmektedir. Kurumsal üyelik alarak bu ürünlere ücretsiz sahip alabilirsiniz.

Sahibinden Mağaza Açma Fiyatları

Çoklu ürün satışları için kurumsal üyelik almanız gerekmektedir. Mağaza açılışı için istenen ücretler ilan sayısına göre ve hizmet verdiğiniz kategoriye göre değişmektedir.

Aylık ve yıllık ödeme seçenekleriyle kurumsal mağaza sahibi olabilirsiniz. Bu ücretler aylık 500 TL olabileceği gibi satmak istediğiniz ürün sayısı ve hizmet göstereceğiniz kategoriye göre çok daha fazla olabilmektedir.

Sahibinden Yıllık Üyelik Ücretleri

Siteye normal üye olurken hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak kurumsal üyelik alarak daha fazla müşteriye ulaşmak istediğiniz zaman ücret ödemeniz gerekmektedir.

Yıllık üyelik ücretleri hizmet vereceğiniz sektöre, satmak istediğiniz ürün sayısına göre ve hizmet vermek istediğiniz ile göre değişiklik göstermektedir.

Emlak, Vasıta ve Alışveriş kategorisi kullanıcılar tarafından en çok ilgi gösterilen kategoriler arasında yer almaktadır.

Daha önceden sitede yayınlanan kurumsal üyelik ücretleri şu an kaldırıldığından dolayı site ile iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi almanız gerekmektedir.

Sahibinden Paket Fiyatları

Kurumsal üyelik paketleri sahibinden.com ile satış yapmak isteyen kullanıcılar için oluşturulmuş bir sistemdir. Bu pakette yer alan aylık satış limiti kadar ilan açabilirsiniz.

Sahibinden paket ücretleri sektöre, ilan sayısına ve hizmet iline göre farklılık gösterdiğinden detaylı bilgi almak için site ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>