fbpx
Sentos İle Entegre

Tüm ilanlarınızı tek ekrandan toplu yönetin. İlan oluşturma, fatura yazdırma ve stok takibi işlerini otomatiğe bağlayın.

HİZMETlerimiz

GittiGidiyor Entegrasyon Listeleme Yönetimi

01
01
GittiGidiyor Entegrasyon İlan Listeleme

Sentos'ta yüklediğiniz veya Sentos'a başka bir kaynaktan aktardığınız ürünleri belirlediğiniz kriterlerle Sentos panelinden GittiGidiyor'a gönderimini sağlayıp yeni bir ilan olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

02
02
GittiGidiyor'a Farklı Şablonla Listeleme

Sentos'a yüklediğiniz bir ürününüzü, satıcı öder, alıcı öder gibi farklı kargo teslim şablonlarıyla veya istediğiniz herhangi bir alanında değişiklik yaparak, farklı bir ilan olarak GittiGidiyor'a gönderimini sağlayabilirsiniz. Ürününüze bağlı olarak oluşturduğunuz tüm ilanların stokları birbiriyle entegre olur.

03
03
GittiGidiyor'da Set/Bundle Listeleme

Sentos'ta yüklediğiniz farklı ürünleri birleştirerek bundle/set ilan oluşturabilirsiniz. Bundle/set ilanınızı bir kaç farklı ürünü bir araya getirerek oluşturabileceğiniz gibi tek bir üründen belirli bir adet set oluşturarak da yapabilirsiniz. Bu setlerdeki ürünlerin adetlerini birbirinden farklı olarak belirleyebilirsiniz. Bundle/set ilanınızın içeriğindeki ürünlerin fatura fiyatları orantısal olarak otomatik oluşturulur. Arzu ederseniz fatura fiyatlarını sizde belirleyebilirsiniz. Sipariş geldiğinde tüm ürünlerin stokları belirlediğiniz miktarda değişir.

04
04
GittiGidiyor Otomatik Stok Entegrasyonu

Sentos'ta oluşturduğunuz ürününüzün stoğu satış yaptığımız kanalların tümünde bir kaç dk içerisinde değişir. İster gittigidiyor, n11, hepsiburada mağazanızdan, isterseniz e- ticaret siteniz ,bayi sitenizden, ve fiziksel mağazanızdan perakende veya toptan şekilde satabilirsiniz. Sentos bir kaç dk içinde tüm satış kanallarınızın stok sayısını birbiriyle eşitler. Ürünleriniz xml, api, erp, webservice gibi dış kaynaklardan yükleniyorsa, dış kaynaktan alınan stok bilgisi belirlediğiniz aralıklarla GittiGidiyor'da güncellenir. Ayrıca varyantlı ürünlerinizin stok takibini de kolayca yapabilirsiniz.

05
05
GittiGidiyor Entegrasyon Varyantlı İlan Listeleme

Ürünlerinizde beden, ölçü, numara, model ve renk gibi varyant değerleri mevcutsa, öncelikle GittiGidiyor ile varyant eşleştirmesi yaparak, GittiGidiyor'a varyant seçenekleriyle birlikte gönderebilirsiniz. Ayrıca varyant seçeneklerinin her birini ayrı ilanlar olarak varyantsız bir şekilde de GittiGidiyor'a gönderimini sağlayabilirsiniz. Ve bu ilanların tüm alanlarını her biri için ayrı ayrı özelleştirebilirsiniz.

06
06
Farklı GittiGidiyor Mağazalarına Entegrasyon (Çoklu Mağaza)

GittiGidiyor'da birden fazla mağazanız varsa, ilanlarınızı aynı anda isterseniz tüm GittiGidiyor mağazalarınızda listeleyebilirsiniz. Tüm ilanlarınızın içeriğini mağaza bazında özelleştirebilirsiniz. İsim, fiyat, açıklama, şablon gibi bilgileri her bir mağazanız için farklı farklı belirleyebilirsiniz.

07
07
GittiGidiyor'a Uyumlu Model Entegrasyonu

Elinizdeki bir ürünün, birden fazla marka, model ile uyumluluğu varsa, her bir marka, model uyumluluğuna otomatik olarak farklı ilanlar oluşturabilirsiniz . Örnek olarak; Araç aksesuarlarının ve bilgisayar aksesuarlarının birden fazla marka veya model ile uyumluluğu olabilir fakat stokları tektir. Bu tarz ürünleri tek tıkla çok kolay bir şekilde farklı ilanlar olarak GittiGidiyor'da listeleyebilirsiniz. Tüm uyumlu modellerin stokları birbiriyle eşdeğer hareket eder.

08
08
GittiGidiyor Hızlı İlan Düzenleme

"Listelerim" ekranı ile GittiGidiyor mağazanızdaki tüm listelemeleri açık bir tabloda görüntüleyebilirsiniz. Bu ekranda ikinci bir pencere açmadan ürün adı, hazırlık süresi, kargolama tipi, kargo ücreti, fiyat değişikliği satış durumu gibi tüm bilgileri hızlıca düzenleyebilirsiniz. Listelenmeye hazır ilanlarınızı yayına çıkartabilirsiniz. Süresi biten ilanlarınızı tekrar listeleyebilirsiniz. Süresi biten ilanlarınızın herhangi bir işlem yapmadan otomatik olarak yayına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri ilan bazlı, tek tek yapabileceğiniz gibi, toplu olarak tüm ilanlara da uygulayabilirsiniz. Örneğin bir kategori belirleyip bu kategorideki ilanlarınızı toplu bir şekilde tutar veya yüzde olarak fiyat artırımı veya indirimi uygulayabilirsiniz. Yapılan bu güncellemeler çok kısa süre içerisinde GittiGidiyor mağazanıza yansımış olur.

GittiGidiyor Entegrasyon Sipariş Yönetimi

01
01
GittiGidiyor Sipariş Entegrasyonu Yönetim Ekranı

GittiGidiyor'dan gelen sipariş birkaç dk içinde Sentos'a düşer. Siparişle birlikte müşteri , ürün , ödeme tipi, kargo kampanya kodu ve barkodu gibi tüm bilgiler Sentos'a düşer. İptal edilen ve iadesini onayladığınız siparişleriniz otomatik olarak iptal konumuna getirilir. Aldığınız siparişle birlikte her bir müşteriniz için Sentos bir müşteri hesabı açar ve bu hesaplar siz silmediğiniz müddetçe Sentos'ta kalır.

03
03
GittiGidiyor Toplu Fatura Yazdırma

GittiGidiyor platformundan aldığınız her siparişte ürün, müşteri, tutar ve vergi hesaplamasıyla birlikte faturalarınız Sentos tarafından otomatik olarak oluşturulur. Faturalarınıza GittiGidiyor kargo kampanya kodu ve barkodu doldurulur. Faturalarınızı tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz. Mali Müşavirlerimize iletmek için bir önceki ay kesilen sipariş fatura raporunuzu KDV ve matrah bilgileriyle birlikte alabiliriz.

02
02
GittiGidiyor Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Kargo Etiketi; GittiGidiyor'dan gelen siparişlerinizle beraber alıcı, satıcı, kargo kampanya kodu ve barkod bilgileriyle beraber Kargo etiketimiz otomatik olarak oluşur. Kargo etiketinizi tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Sipariş Formu; Genellikle bilgilendirme veya depo görevlileri için kullanılan bu formda sipariş bilgileri yazdırılır. Formda olmasını istediğiniz alanları siz belirleyebilirsiniz.