Entegre E-ticaret Sitesi Yazılımı

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitesine sahip olmak ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tam entegre bir e-ticaret sitesiyle satışlarınızı ve kârlığınızı artırın. Markanızın imajını yukarılara taşıyın.

Sentos E-Ticaret Sitesi Ürün Yönetimi

E-Ticaret Sitenize Ürün Aktarma

Sentos E-Ticaret Sitesi kullanmaya başlarken eğer ürünleriniz başka bir e-ticaret sitesi yazılımı n11, gittigidiyor veya excel/xml gibi bir kaynakta olsa bile toplu şekilde ürünleriniz e-ticaret sitenize anında yüklenecektir.

E-Ticaret Sitenize Ürün Yükleme

Sentos ile ürünler tek ekrada yönetildiği için tüm n11, gittigidiyor gibi platformlara ürünü yüklerken aynı anda e-ticaret sitenizde de otomatik olarak yayınlayabilirsiniz.

Varyantlı Ürün Yayınlama

Ürünlerinizde renk, beden, model, numara gibi seçenekler varsa bu ürünleri de e-ticaret sitenizde kolayca satışa çıkarabilirsiniz.

Stok Güncelleme

Sitenize yüklediğiniz ürünlerin stokları diğer e-ticaret platformları ve mağazalarınızla otomatik olarak eşitlenir. Bu sayede stok hataları yaşamazsınız..

Sentos E-Ticaret Sitesi Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Sentos ile e-ticaret sitenizden gelen siparişleri kolayca yönetin. Aldığınız siparişlerde hem siz hem de müşterileriniz mail ve sms bilgilendiriliyor.

Toplu Kargo Etiketi Yazdırma

Siparişlerinizi kargo etiketlerini yazdırmakta çok kolay. İster toplu ister tek tek tüm siparişlerinizin kargo etiketleriniz yazdırabilirsiniz.

Toplu Fatura Yazdırma

Tüm siparişlerinizin faturalarını ister matbu ister e-fatura olarak kesebilirsiniz. Ayrıca toplu fatura yazdırma özelliği sayesinde saniyeler içinde tüm faturalarınız hazır.

Sentos E-Ticaret Sitesi E-Fatura Entegrasyonu

Sentos E-Fatura Entegrasyonunu kullannan müşterilerimiz, E-ticaret sitelerinden aldıkları siparişleri, E-Fatura/E-Arşiv Faturalarını istediği an oluşturabilir. Bu siparişlerin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilir Faturalarınız e-posta yoluyla müşterilerinize hızlıca gönderilir. Giden E-Fatura/E-Arşiv faturayı iptal etme, başka bir e-posta adresine tekrar gönderme gibi işlemleri yapabilir. .

Ödeme Sistemi Entegrasyonları

iPara, İyzico, PayTR veya bir banka sanal posu hangisiyle çalışırsanız çalışın altyapınız hazır.

Toplu Fatura Yazdırma

Tüm siparişlerinizin faturalarını ister matbu ister e-fatura olarak kesebilirsiniz. Ayrıca toplu fatura yazdırma özelliği sayesinde saniyeler içinde tüm faturalarınız hazır.

Kurumsal Mail

10 farklı adrese kadar alan adı uzantılı kurumsal mail hesabı oluşturun. Firmanızın kurumsallığına katkı sağlayın.

Sınırsız Web Alanı

Sınırsız web alanı ile dilediğiniz kadar ürün ve görsel yükleyin. Sınırlara takılmayın.

Kapıda Ödeme Sistemi

Satışlarınızı isterseniz kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz. Bu sayede güven sorunu yaşamazsınız.

Mobil Uyumlu Tasarım

E-Ticaret siteniz tüm mobil cihazlara uyumlu. Hem google'da üst sıralarda. Hem de kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Seo Uyumlu

Siteniz google algoritmalarına tamamen uyumlu tasarlandı. Google'da üst sıralara çıkmak için gerekli olan bu özellik Sentos'ta.

Ssl (Güvenlik Sertifikası)

Sitenizde yapılan işlemlerde müşteri güvenliğini sağlayan Ssl sertifikaları standart olarak sunuluyor. Ayrıca Google'da son güncellemesinde bu özelliği zorunlu kıldı.

Canlı Demo Talebi
Programın tüm özelliklerini çalışır halde inceleyin, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verin.

n11 Entegrasyon Sipariş Yönetimi