Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, n11, gittigidiyor ve hepsiburada ve diğer platformlara otomatik ürün yükleme, stok kontrolü, ürün güncelleme, faturalama ve kargolama işlemlerini Sentos’a bırakın. Çoklu mağaza yönetimi ile aynı platformda ki birden fazla mağazanızı da aynı panelden yönetin.

Sipariş ve Fatura Yönetimi

Tüm platformlardan gelen siparişleri aynı ekranda takip edin, toplu kargo etiketi ve fatura basın. İşletmenizdeki alış ve satış faturalarınızı yönetin.

Alacak Verecek Takibi

Müşterilerinizin ve tedarikçilerinize olan borç / alacaklarınızı kolayca takip edin.

Fulfillment Entegrasyonu

Ürünleriniz sizin yerinize depolanmasını ve kargolanmasını entegrasyon ile yönetin.

E-Fatura Entegrasyonu

E-Ticaret platormlarından gelen siparişleri ve mağaza faturalarınızı E-Arşiv/E-Fatura olarak oluşturun. Gelen giden faturalarınızı panel üzerinden kontrol edin.

Ürün ve Stok Yönetimi

Ürünleriniz online mağazalarınıza otomatik yüklensin, stokları birbiriyle entegre olsun. Seri nu./imei ve seçenekli ürün tanımlayın.

Şube ve Depo Yönetimi

Şube ve depolarınızın stok ve satışlarını yönetin, ürün transferleri gerçekleştirin.

Kargo Entegrasyonları

Antlaşmalı olduğunuz kargo firmalarını kullanmaya devam edin.

E-Ticaret Sitesi Entegrasyonları

Opencart, Woocommmerce veya özel yazılım e-ticaret sitelerinizi Pazaryeri mağazalarınız ve fiziksel mağazalarınızla birlikte ortak bir platformda yönetin.

Barkodlu Satış

Barkodlu alış ve satış yapın. Ürünlerinize barkod oluşturun, tanımlayın ve yazdırın.

Gelişmiş Raporlama

İşletmenizin geleceğine ışık tutacak verileri Sentos sizin için hazırlar ve raporlar.

Sosyal Medya Entegrasyonları

Hali hazırda satışta olan ürünlerinizin sosyal medya mağazalarınızda yayımlayın.

Buybox Yönetimi

Trendyol ve Hepsiburada pazaryerlerinde satış yaptığınız ürünlerde BuyBox'a sahip olmak, otomatik ve hızlı fiyatlandırma ile her zaman bir adım önde olmanızı sağlar. Satışlarınızı artırın, rekabetin önüne geçin!

Buybox nedir? Buybox Özellikleri Neler? - Sentos

Sentos Buybox Nasıl Çalışır ?

Ürünlerinizi Trendyol Buybox ve Hepsiburada Buybox için Rekabete eklerken yapabilecekleriniz ;

  • Minimum ve Maksimum Fiyat Belirleme
  • Belirlenen fiyata göre en yakın rakibin önünde olma eğer rakibi yoksa otomatik Maksimum fiyata yükseltme
  • Fiyat değişimlerinin saat/tarih ve fiyat olarak mini rapor ekranından takip 
  • Rekabete girilecek minimum mağaza puanı belirleme 
  • Rekabete gireceğiniz mağazaları seçebilme

Buybox ile Kurulum Derdi Yok!

Bulut yapımız ile size özel açılan Sentos uzantılı subdomain panelinizden buybox  işlemlerinizi siz uyurken bile yapmaya devam eder!

Ürünlerimi Sentosa nasıl tanımlayacağım diye endişe etmenize gerek yok. Tek tıkla pazaryerlerinde aktif satışta bulunan binlerce ürününüzü Sentos’a aktarabilir ve aktarılan ürünler arasından istediğiniz ürünleri seçip buybox avantajını hemen yakalayabilirsiniz!

Buybox Nedir ve Ne Yapıyoruz?

Buybox hizmeti kapsamında Trendyol ve Hepsiburada üzerinden satışınızı optimize etmek için sunduğumuz hizmet, ürünlerinizi verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Trendyol ve Hepsiburada üzerinden satışınızı optimize etmek için sunduğumuz hizmet, ürünlerinizi verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Platformlar arasında pazaryeri entegrasyonu sağlayarak, ürünlerinizi tek bir sistemde birleştirir ve bu sayede yönetimi kolaylaştırırız. Otomatik fiyatlandırma özelliğimiz, rakip analizi yaparak en rekabetçi fiyatları belirlemenize yardımcı olur. Sizin belirlediğiniz alt limitlerin altına düşmeden, maksimum kâr elde etmenizi sağlar.

Ürünlerin alt limitini belirledikten sonra, otomatik takip sistemi devreye girer. Bu sayede, belirlenen fiyatın altına düşen ürünler otomatik olarak tespit edilir ve fiyatlarını güncelleyerek belirlenen sınırlar içinde tutar. Bu süreç, sizin manuel müdahalenize ihtiyaç duymadan, sürekli olarak en iyi fiyatları sunmanızı sağlar.

Ayrıca, bu sistem size zaman kazandırarak iş süreçlerinizi otomatikleştirir ve rekabetçi bir pazarda daha etkin bir konuma gelmenize yardımcı olur. Siz uyurken bile, otomatik fiyat takibi ile ürünleriniz her zaman en kârlı fiyatlarla satışa sunulur.

 

Buybox nedir? Buybox Nasıl Çalışır? - Sentos

BuyBox Nedir?

BuyBox’ın temel mantığı, bir ürünü satarken sadece fiyat ve stok bilgilerini girerek, ürüne ait görsel, açıklama ve diğer detaylı bilgileri belirtmeden satışa başlamaktır. Başka bir deyimle “açık artırma” mantığına benzemektedir.

Fotoğraf Derdine Son

Ürünlerin fotoğrafları hali hazırda çekilmiş ve düzenlenmiş olduğundan dolayı, bu konuda herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yoktur. Fotoğrafların hazır olması, satışa odaklanmanıza ve ürünlerinizi etkili bir şekilde pazarlamanıza olanak tanır.

Pazarda Yer Edinme Derdine Son

Sonradan satışına dahil olduğunuz ürünün, hem arama motorlarında hem de pazaryerlerinde üst sıralarda yer alacak olması, sizin için olumlu bir durumdur. Bu durum, daha fazla görünürlük ve potansiyel müşterilere ulaşma şansını artırabilir. Ürününüzün arama sonuçlarında ve pazaryerlerinde üst sıralarda görünmesi, müşterilerin dikkatini çekme ve satışlarınızı artırma konusunda önemli bir avantaj sağlayabilir.

Mağaza Puanı Derdine Son

Mağaza puanınız olmasa bile satışa başlamak mümkündür. Puanınız düşükse, etkili bir strateji ve müşteri memnuniyetiyle bu açığı kısa sürede kapatabilirsiniz. İyi müşteri hizmeti, hızlı teslimat gibi faktörlerle puanınızı artırabilir ve başarılı bir satış performansı elde edebilirsiniz.